Clip PEITE alusklots H-3 expando tüübel BLUM
0.84€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
1188 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
Blum CLIP peitealusklots H-3 EXPANDO tüübelkinnitusega, mis tagab kindla ja täpse hinge paigalduse. 3 mm kõrgus võimaldab korrektset ukse joondust ning sobib kasutamiseks B... Read more
Product description
Blum CLIP peitealusklots H-3 EXPANDO tüübelkinnitusega, mis tagab kindla ja täpse hinge paigalduse. 3 mm kõrgus võimaldab korrektset ukse joondust ning sobib kasutamiseks BLUM CLIP hingesüsteemidega, pakkudes stabiilset ja usaldusväärset lahendust mööblitootmises. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Kinnitusplaadi süsteem | CLIP |
| Kinnitusplaadi kuju | Horisontaalne |
| Ülemise osa materjal | Teras |
| Alumise osa viimistlus | Nikeldatud |
| Kinnitus | EXPANDO lõhiktüüblitega |
| Kapi esiserva kaugus esimesest kinnituspunktist | 20 mm |
| Kinnituse aukude läbimõõt | Ø 5 mm |
| Puurimissügavus | 11 mm |
| Kõrguse reguleerimine | ekstsentrikuga (cam) |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | ±2 mm |
| Kõrgus | 11.5 mm |
| Vahe (spacing) | 3 mm |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
