Blum Hing Sissekäiv ALU raam 95* 71T970A
4.76€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
94 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
BLUM sissekäiv (inset) hing alumiiniumraamile on 95° avanemisnurgaga vedruga mööblihing, mis on mõeldud täpseks ja töökindlaks kasutamiseks raamukse lahendustes. Hing tagab... Read more
Product description
BLUM sissekäiv (inset) hing alumiiniumraamile on 95° avanemisnurgaga vedruga mööblihing, mis on mõeldud täpseks ja töökindlaks kasutamiseks raamukse lahendustes. Hing tagab sujuva liikumise ning stabiilse sulgumise, sobides hästi kaasaegsetesse alumiiniumprofiiliga kappidesse, kus on oluline puhas viimistlus ja täpne ukse asetus. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Alumiiniumraami ukse hing |
| Kattuvus | Sissekäiv (inset application) |
| Avanemisnurk | 95° |
| Sulgemismehhanism | Vedruga |
| Hingetüüp | Raam >22 mm / puurimissügavus 17 mm / suletud hing |
| Kattekaane tüüp | 94M3603 / 70.1663 |
| Korpuse materjal | Tsink |
| Korpuse viimistlus | Nikeldatud |
| Kinnituse tüüp | Kruvikinnitus |
| Ääriku laius | 41,4 mm |
| Ääriku pikkus | 11 mm |
| Puuravade vahe | 28 mm |
| Max puurimiskaugus | 1,2 mm |
| Õla materjal | Teras |
| Õla viimistlus | Nikeldatud |
| Kokkupõrke mõõt (õla kõrgus) | 40 mm |
| Tehase seadistus | -7 mm |
| Külgreguleerimine | Kruviga |
| Külgreguleerimisvahemik | ±2 mm |
| Sügavuse reguleerimine | +3 / -2 mm |
| Vahe | 1,7 mm |
| Tarvikud | Kinnituskruvid 3,5×9,5 ISO7050C kaasas |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
