Blum Hing Poolpeale <32mm Vedruta Kruvikinnitus
3.81€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
2 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
See spetsiaalne profile ukse hing on mõeldud keerukamate mööblilahenduste jaoks, pakkudes täpset reguleeritavust ja sujuvat liikumist. Hing sobib 95° avanemisnurgaga ustele... Read more
Product description
See spetsiaalne profile ukse hing on mõeldud keerukamate mööblilahenduste jaoks, pakkudes täpset reguleeritavust ja sujuvat liikumist. Hing sobib 95° avanemisnurgaga ustele ning toetab nii standardset kasutust kui ka TIP-ON vabaliikumise funktsiooni. Tugev teraskonstruktsioon on viimistletud Onyx Black toonis, tagades modernse ja vastupidava lahenduse. Täpne reguleerimine võimaldab ukse ideaalse joondamise nii külg-, sügavus- kui ka kõrgussuunas. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Profile ukse hing |
| Avanemisnurk | 95° |
| Sulgemismehhanism | Vedruta (unsprung) |
| Hingetüüp | Spetsiaalne väline hoob |
| Funktsioon | TIP-ON vabaliikumisega |
| Kattekaane tüüp | 94M3603 / 70.1663 |
| Korpuse materjal | Teras |
| Korpuse viimistlus | Onyx must |
| Kinnituse tüüp | Kruvikinnitus |
| Ääriku laius | 57 mm |
| Ääriku pikkus | 20 mm |
| Ääriku kõrgus | 3,2 mm |
| Hingekorpuse puurava läbimõõt | 35 mm |
| Puuravade vahe | 45 mm |
| Kinnitusaukude ekstsentriline asend | 9,5 mm |
| Korpuse puurimissügavus | 12,3 mm |
| Min puurimiskaugus | 3 mm |
| Max puurimiskaugus | 7 mm |
| Õlgmaterjal | Teras |
| Õla viimistlus | Onyx must |
| Õla kõrgus (kokkupõrkemõõt) | 31 mm |
| Tehase seadistus | 1,5 mm |
| Külgreguleerimine | Kruviga |
| Külgreguleerimisvahemik | ±2 mm |
| Sügavuse reguleerimise tüüp | Spiraalkruviga |
| Sügavusreguleerimine | +3 / -2 mm |
| Vahe | 1,5 mm |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
