Blum Hing Pimekapp Eri tasapind 95* Soft-Close Kruvikinnitus
9.04€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
24 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
Blum pimekapi hinge eri tasapinnaga 95° avanemisnurgaga, kruvikinnitusega ja integreeritud soft-close (BLUMOTION) sulgumisega. Tagab vaikse ja sujuva ukse liikumise ning võ... Read more
Product description
Blum pimekapi hinge eri tasapinnaga 95° avanemisnurgaga, kruvikinnitusega ja integreeritud soft-close (BLUMOTION) sulgumisega. Tagab vaikse ja sujuva ukse liikumise ning võimaldab täpset joondust pimekapi lahendustes. Sobib vastupidavaks ja täpseks kasutuseks mööblitootmises. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Pime nurkhing (blind corner hinge) |
| Avanemisnurk | 95° |
| Sulgemismehhanism | Vedruga |
| Hinge variant | Integreeritud BLUMOTION / Dimension A 37 mm |
| Katteklapi tüübid | 90M2503 / 70.1503 / 70T3504 |
| Boss materjal | Teras |
| Boss viimistlus | Nikeldatud |
| Boss kinnitus | kruvidega |
| Flantsi laius | 57 mm |
| Flantsi pikkus | 22 mm |
| Flantsi kõrgus | 3.2 mm |
| Hinge boss puurauk | Ø 35 mm |
| Aukude vahe | 45 mm |
| Kinnituse aukude ekstsentrilisus | 9.5 mm |
| Bossi puurimissügavus | 13 mm |
| Min puurimiskaugus | 3 mm |
| Max puurimiskaugus | 7 mm |
| Õla materjal | Teras |
| Õla viimistlus | Nikeldatud |
| Tehasesetting | 9 mm |
| Külgreguleerimine | kruviga |
| Külgreguleerimise ulatus | ±2.5 mm |
| Sügavusreguleerimine tüüp | spiraalkruviga |
| Sügavusreguleerimine | ±1 mm |
| Vahe (gap) | 23.5 mm |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
