Blum Hing Pealekäiv ALU raam 95* Vedruta MUST
4.69€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
207 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
Tegemist on kompaktse ja täpse uksehingega, mis on mõeldud alumiiniumraamiga ustele. Hing sobib overlay rakenduseks ning võimaldab 95° avanemist, tagades mugava ligipääsu m... Read more
Product description
Tegemist on kompaktse ja täpse uksehingega, mis on mõeldud alumiiniumraamiga ustele. Hing sobib overlay rakenduseks ning võimaldab 95° avanemist, tagades mugava ligipääsu mööbli sisule. Suletud konstruktsioon ja tugev tsinkkorpus Onyx musta viimistlusega tagavad vastupidavuse ning modernse välimuse. Kruvikinnitus teeb paigalduse lihtsaks ja stabiilseks. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Alumiiniumraami ukse hing |
| Kattuvus | Overlay |
| Avanemisnurk | 95° |
| Sulgemismehhanism | Vedruta (unsprung) |
| Hingetüüp | Suletud hing, raam >22 mm / puurimissügavus 17 mm |
| Kattekaane tüüp | 70.1553 |
| Korpuse materjal | Tsink |
| Korpuse viimistlus | Onyx must |
| Kinnituse tüüp | Kruvikinnitus |
| Ääriku laius | 41,4 mm |
| Ääriku pikkus | 11 mm |
| Puuravade vahe | 28 mm |
| Max puurimiskaugus | 1,2 mm |
| Õla materjal | Teras |
| Õla viimistlus | Onyx must |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
