Blum Hing Pealekäiv ALU raam 120° Vedruta
3.26€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
307 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
Blum pealekäiv 120° hinge alumiiniumraamiga ustele, vedruta (unsprung) konstruktsiooniga. Sobib TIP-ON lahendustele, tagades sujuva ja laia avamisnurga ilma sulgumisvedruta... Read more
Product description
Blum pealekäiv 120° hinge alumiiniumraamiga ustele, vedruta (unsprung) konstruktsiooniga. Sobib TIP-ON lahendustele, tagades sujuva ja laia avamisnurga ilma sulgumisvedruta mehhanismita. Vastupidav ja täpne lahendus modernsetele ALU-raamiga mööblisüsteemidele. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Alumiiniumraamiga ukse hinge |
| Tüüp | Overlay application |
| Avanemisnurk | 120° |
| Sulgemismehhanism | Vedruta (unsprung) |
| Hinge variant | Raam >22 mm / boss puurimissügavus 17 mm / TIP-ON ühilduv |
| Katteklapi tüübid | 90M2503 / 70.1503 |
| Boss materjal | Tsink |
| Boss viimistlus | Nikeldatud |
| Boss kinnitus | kruvidega |
| Flantsi laius | 44 mm |
| Flantsi pikkus | 11 mm |
| Aukude vahe | 31 mm |
| Õla materjal | Teras |
| Õla viimistlus | Nikeldatud |
| Kokkupõrke mõõt (hinge kõrgus) | 19.5 mm |
| Tehasesetting | 13 mm |
| Külgreguleerimine | kruviga |
| Külgreguleerimine ulatus | ±2 mm |
| Sügavusreguleerimine tüüp | spiraalkruviga |
| Sügavusreguleerimine | +3 / -2 mm |
| Vahe (gap) | 1.7 mm |
| Lisatarvikud | Kruvid 699.1100 (nikeldatud), kaasas |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
