Blum Hing Pealekäiv <32mm uks 95* Soft-Close Kruvikinnitus MUST
4.69€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
126 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
Blum pealekäiv 95° hinge kuni 32 mm paksustele ustele, kruvikinnitusega ja integreeritud soft-close (BLUMOTION) sulgumisega. Tagab vaikse, sujuva ja täpse ukse liikumise ni... Read more
Product description
Blum pealekäiv 95° hinge kuni 32 mm paksustele ustele, kruvikinnitusega ja integreeritud soft-close (BLUMOTION) sulgumisega. Tagab vaikse, sujuva ja täpse ukse liikumise ning sobib vastupidavaks kasutuseks erinevates mööblilahendustes. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Profile door hinge |
| Tüüp | Overlay application |
| Avanemisnurk | 95° |
| Sulgemismehhanism | Vedruga |
| Hinge variant | Integreeritud BLUMOTION |
| Katteklapi tüübid | 70.1553 / 70T3504 |
| Boss materjal | Teras |
| Boss viimistlus | Onyx black |
| Boss kinnitus | kruvidega |
| Flantsi laius | 57 mm |
| Flantsi pikkus | 22 mm |
| Flantsi kõrgus | 3.2 mm |
| Hinge boss puurauk | Ø 35 mm |
| Aukude vahe | 45 mm |
| Kinnituse aukude ekstsentrilisus | 9.5 mm |
| Bossi puurimissügavus | 13 mm |
| Min puurimiskaugus | 3 mm |
| Max puurimiskaugus | 7 mm |
| Õla materjal | Teras |
| Õla viimistlus | Onyx black |
| Kokkupõrke mõõt (hinge kõrgus) | 22 mm |
| Tehasesetting | 11 mm |
| Külgreguleerimine | kruviga |
| Külgreguleerimine ulatus | ±2 mm |
| Sügavusreguleerimine tüüp | spiraalkruviga |
| Sügavusreguleerimine | +3 / -2 mm |
| Vahe (gap) | 1.5 mm |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
