Blum Hing Ava Vabastav 155* Soft-Close Tüübel
10.19€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
175 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
Blum 155° avanemisnurgaga vabalt liikuv (TIP-ON ühilduv) hinge, integreeritud soft-close (BLUMOTION) funktsiooniga ja tüübelkinnitusega. Tagab laia avanemise, sujuva liikum... Read more
Product description
Blum 155° avanemisnurgaga vabalt liikuv (TIP-ON ühilduv) hinge, integreeritud soft-close (BLUMOTION) funktsiooniga ja tüübelkinnitusega. Tagab laia avanemise, sujuva liikumise ja vaikse sulgumise, sobides modernsetele käepidemeta mööblilahendustele. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Lai avanemisnurk, null üleulatuvus (zero protrusion) |
| Tüüp | Overlay application |
| Avanemisnurk | 155° |
| Sulgemismehhanism | Vedruga |
| Hinge variant | Integreeritud BLUMOTION |
| Katteklapi tüüp | 70.4503 / 70T7504 |
| Boss materjal | Teras |
| Boss viimistlus | Nikeldatud |
| Boss kinnitus | EXPANDO |
| Flantsi laius | 57 mm |
| Flantsi pikkus | 22 mm |
| Flantsi kõrgus | 3.2 mm |
| Hinge boss puurauk | Ø 35 mm |
| Kinnituse aukude läbimõõt | Ø 8 mm |
| Aukude vahe | 45 mm |
| Kinnituse aukude ekstsentrilisus | 9.5 mm |
| Bossi puurimissügavus | 11.7 mm |
| Min puurimiskaugus | 3 mm |
| Max puurimiskaugus | 8 mm |
| Õla materjal | Tsink |
| Õla viimistlus | Nikeldatud |
| Kokkupõrke mõõt (hinge kõrgus) | 62 mm |
| Tehasesetting | 11 mm |
| Külgreguleerimine | kruviga |
| Külgreguleerimise ulatus | ±2 mm |
| Sügavusreguleerimine tüüp | spiraalkruviga |
| Sügavusreguleerimine | +3 / -2 mm |
| Vahe (gap) | 1.5 mm |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
