Blum Hing -45* Blumotion, Kruvikinnitus
8.02€
* Hind sisaldab 24% käibemaksu
6 laos
(tarneaeg 1-2 tööpäeva)
Vajad abi? Võta ühendust
Tegemist on nurkhingega, mis on mõeldud max kattuvusega (max overlay) ustele ning tagab sujuva ja vaikse sulgumise tänu integreeritud BLUMOTION mehhanismile. 110° avanemisn... Read more
Product description
Tegemist on nurkhingega, mis on mõeldud max kattuvusega (max overlay) ustele ning tagab sujuva ja vaikse sulgumise tänu integreeritud BLUMOTION mehhanismile. 110° avanemisnurk võimaldab mugavat ligipääsu kapi sisule ning vedruga sulgemissüsteem lisab töökindlust. Hing on valmistatud terasest ning nikeldatud viimistlusega, tagades vastupidavuse ja pika kasutusea. Täpne reguleerimine (külg- ja sügavussuund) võimaldab ukse ideaalse paigalduse ka keerukamates lahendustes. Tooteinfo
Tooteinfo
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Nurkhing (angled hinge) |
| Kattuvus | Max overlay |
| Avanemisnurk | 110° |
| Sulgemismehhanism | Vedruga |
| Hingetüüp | Integreeritud BLUMOTION |
| Kattekaane tüüp | 90M2603 / 70.1553 / 70T3504 |
| Korpuse materjal | Teras |
| Korpuse viimistlus | Nikeldatud |
| Kinnituse tüüp | Kruvikinnitus |
| Ääriku laius | 57 mm |
| Ääriku pikkus | 22 mm |
| Ääriku kõrgus | 3,2 mm |
| Hingekorpuse puurava läbimõõt | 35 mm |
| Puuravade vahe | 45 mm |
| Kinnitusaukude ekstsentriline asend | 9,5 mm |
| Korpuse puurimissügavus | 13 mm |
| Min puurimiskaugus | 3 mm |
| Max puurimiskaugus | 7 mm |
| Õla materjal | Teras |
| Õla viimistlus | Nikeldatud |
| Kapi nurk | -45° |
| Tehase seadistus | 6,2 mm |
| Külgreguleerimine | Kruviga |
| Külgreguleerimisvahemik | ±2 mm |
| Sügavuse reguleerimine | +3 / -2 mm |
| Vahe | 1,5 mm |
| Pakend | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Kaubanduslik pakend |
Pildid on illustratiivsed ega pruugi vastata tegelikkusele. Tegeliku toote parameetrid on esitatud toote nimetuses ja kirjelduses.
Transport & tagastused
Transport & tagastused
Bregvald Kuller (1-3 tööpäeva)
Kui soovid tellida tooteid Bregvaldi kulleri kaudu, palun arvesta järgmiste juhistega:
Tartu Linn ja Tartumaa Piirkond
- Kohaletoimetamise hind Tartu linna ja Tartumaa piires on 35€.
Teised Piirkonnad
- Kui soovid tellida Bregvaldi kulleri teise piirkonda, siis täpne transpordi hind antakse teile teada e-posti teel 1 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Mahalaadimine
- Palun veendu, et oled valmis kauba vastu võtma ja mahalaadimise tagama.
- Palun märgi , kas mahalaadimine toimub tõstukiga või käsitsi.
- Kui mahalaadimine toimub tõstukiga, peab tellija tagama hea ligipääsu mahalaadimispunkti. Kuller ei saa teha kättetoimetamist ebasobiva ligipääsu korral.
Täname, et valisid Bregvaldi kulleri teenuse! Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet, võta meiega ühendust info@bregvald.ee või +372 5866 7998.
OSC transport (1-2 tööpäeva)
Kohaletoimetamine Kõikidesse Eestimaa Piirkondadesse
- OSC kulleriteenus võimaldab teil saata pakisaadetisi kõikjale Eestimaa piirkondadesse.
- Kõik pakisaadetised toimetatakse saaja poolt näidatud ruumidesse lisatasuta.
Mahalaadimine
- Kaubaalused laaditakse mahutisse käsikahveltõstukiga saaja poolt näidatud ruumidesse või nii kaugele, kui see on füüsiliselt võimalik.
- Palun tagage, et mahalaadimispunkt oleks kullerite jaoks ohutult ligipääsetav, et tagada sujuv mahalaadimine.
