29d950fa-6fbe-4083-9017-6c19f7b318baBregvald OÜ tegutseb Eesti turul alates aastast 2010. Ettevõtte põhitegevusalaks on ehitus- ja mööbliplaatide import ja müük nii firmadele, kui ka eraisikutele.

Bregvald OÜ on Euroopa turul lideeriva mööbli- ja ehitusplaatide tootja – KRONOSPAN – ametlik esindaja Eestis. Ettevõttel on ka kontakte mitmete teiste ehitus- ja mööbliplaatide tootjatega Euroopas ja Ida riikides, tänu millele firma on võimeline pakkuma igale kliendile nõutud toode soovitud kvaliteedis ja hinnaklassis ning vajadusel erimõõdus kiire tarneajaga. Bregvald OÜ laovalikus on samuti EGGER, KRONOPOL jt tuntud kaubamärkide tooted.

Bregvald OÜ pakub ka valiku ABS, melamiin ja spoonist servakante mööbli ja dekooride valmistamise jaoks. Lai valik servakante erinevate värvitoonide, struktuuride, laiuste ja paksustega on kohapeal laos saadaval. Vajadusel aidatakse kanti sobiva struktuuri ja tooni leidmisega. Koduleheküljel on märgitud nii koheselt saadavad servakandid, kui ka tellimisel kaup.
Ettevõttel on suur ladu, tänu millele suur osa kaubavalikust (sh gabariitsed ehitusplaadid) on kliendile koheselt kättesaadav. Kohapeal saab tutvuda melamiin- ja töötasapinnaplaatide näidistega või soovi korral vaadata plaate täismõõdus, mis annab parema ettekujutuse plaati toonist ja struktuurist.